Masz pytanie? Zadzwoń!
887 038 152 / 32 754 74 49
Poniedziałek-piątek 10:00 - 17:00 | Sobota 10:00 - 13:00

O firmie WANDA

Firma "WANDA" powstała w 1991 roku. Od tego momentu zajmujemy się hurtową oraz detaliczną sprzedażą wykładzin, dywanów oraz chodników. Posiadamy sklep stacjonarny w Olkuszu, przy Alei 1000-lecia 1. "WANDA" to również dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, których grono nieustannie zwiększa się z każdym dniem.

W fimie "WANDA" zakupią Państwo dywany, chodniki i wykładziny w atrakcyjnych cenach. Posiadamy duży wybór wzorów oraz rozmiarów. Oferujemy wysokiej jakości oryginalne produkty pochodzące od czołowych światowych producentów. Na każdy zakupiony u nas produkt udzielamy gwarancję.

U nas każdy klient znajdzie produkt dla Siebie. Nie boimy się najnowszych trendów w modzie oraz nie zapominamy o roślinnych wzorach i delikatnych kolorach dywanów tradycyjnych. Nasza oferta to także ekskluzywne dywany z akrylu, z domieszką wełny lub wełniane dostępne na zamówienie. Nawet najbardziej wymagający klienci zakupią u nas wymarzone przez Siebie produkty. Pamiętamy też o najmłodszym pokoleniu zwiększając asortyment dywanów dziecięcych.

Oferta firmy to przede wszystkim uniwersalne dywany polipropylenowe oraz akrylowe, które przez doskonały stosunek jakości do ceny są często wybierane przez naszych klientów.